3 grudnia 2011

Ciekawe miejsce

Ciekawe miejsce... jest w sieci.
Myślę o Forum na stronie Biolandera.

Trafiłam tam przy okazji zakupów w sklepie.
W Biolanderze robię zakupy już prawie dwa lata.

Przez ten czas forum bardzo się rozrosło. Jest to interesujące miejsce z kilku powodów. Dużo można znaleźć tutaj informacji o naturalnych kosmetykach. Wyjątkowo cenne są opinie innych klientów. Forum podzielone jest na kilka działów. Dotyczą one pielegnacji ciała, twarzy, włosów. Jest i makijaż. Można znaleźć informacje o poszczególnych markach dostępnych w Biolanderze. Sami sprawdźcie, bo działów jest naprawdę dużo.

Działem, który mnie zawsze przyciąga są konkursy. A jak konkursy to oczywiście nagrody.

Któż nie lubi nagród, zwłaszcza jeśli są to naturalne kosmetyki. Zapraszam więc do odwiedzenia biolanderowego forum. Niezdecydowanym może łatwiej będzie wybrać odpowiedni kosmetyk dla siebie. A wszystkich tych, którzy znają i cenią oferowane kosmetyki zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami. Mnie opinie na forum pomagały wybrać odpowiednie kosmetyki, szczególnie wtedy kiedy dopiero je poznawałam.


Biolander nagradza także aktywność na forum. W grudniu nagroda jest wyjątkowa. Mydło od Feniqii z nowej luksusowej linii „7 grzechów głównych”. Grudzień przed nami, więc zapraszam na forum do dzielenia się opiniami.


Prezentuję kilka zdjęć nagrody – kalenadarza na rok 2012 – który wygrałam w jednym z konkursów. To nie jedyna moja konkursowa nagroda.


A oto inne zdjęcia z kalendarza – Ambiance du Sud 2012 – Klimat Południa – czyli Prowansji, z której pochodzi wiele kosmetyków oferowanych w Biolanderze. 
Urocze zakątki małych prowansalskich miasteczek.
Pamiętacie, że zakupy z moim kodem rabatowym ep-0882 mogą być 5 % tańsze?


Oczywiście jak Prowansja to mydła marsylskie. 1 komentarz:

  1. To prawda, że biolanderowe forum jest ciekawym miejscem. Ja też w organizowanych tam konkursach wygrałam kilka nagród. Bardzo przyjemnie jest otrzymać nagrodę, ale nie tylko to się liczy.

    Zawsze, jeśli zamierzam jakiś kosmetyk zamówić po raz pierwszy, szukam o nim informacji na forum. Dzięki znalezionym tam opiniom unikam nietrafionych zakupów i jestem pewna, że zakupione produkty będą odpowiednie dla mnie, mojej cery czy włosów. Po prostu warto korzystać z doświadczeń innych Forumowiczek.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie... Będzie mi miło przeczytać. Jeśli chcesz zapytać - pytaj. Chętnie odpowiem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...