13 grudnia 2011

Szczypta imbiru, odrobina pieprzu ....


Szczypta imbiru, odrobina pieprzu tak mógły brzmieć werset z przepisu na świąteczne ciasteczka. Wypieki zostawmy na kilka dni jeszcze w spokoju.
Chciałabym przedstawić Wam wodę toaletową o aromatycznej nazwie „Imbir - biały pieprz”.
Nie lubię pachnieć tak, jak co druga napotkana kobieta. Z tego powodu poszukuję perfum i wód toaletowych mało znanych producentów. Francuska marka Provence et Nature jest w Polsce mało znana.

Firma w swoich kompozycjach zapachowych wykorzystuje wonie przyrody. Są to zapachy kwiatów, drzew, przypraw. Ciekawe jest motto firmy – "Nasze zapachy opowiadają twoją historię". Mnie motto to zachęca do podróży w świat zapachów przyrody, egzotycznych wypraw w poszukiwaniu nieznanych roślin. Czy tak czuł się Marco Polo?
W szare, deszczowe i wietrzne dni lubię delektować się aromatem egzotycznych przypraw. Taki zapach od razu poprawia nastrój. Otula ciało miękką materią, ogrzewa duszę delikatnym ciepłem.

Imbir i biały pieprz to intrygujące połączenie.

Korzenny, ciepły i odrobinę mydlany imbir pięknie rozwija się w cytrusowej bazie. Korzenna nuta dodaje fantazji. Akord łagodnego i zarazem pikantnego białego pieprzu dodaje charakteru tej kompozycji, nadaje jej głębi.

Dla mnie woda ta inaczej pachnie rankiem, a inaczej odbieram ją wieczorem.

Rano kiedy używam jej przed wyjściem do pracy czuję energetyczne cytrusy przyprawione bardzo łagodnie przyprawami. Dodaje energii.Wieczorem jest inaczej. Zapach sprawia wrażenie cieplejszego. Tak jakby było w nim więcej rozgrzewającego imbiru. Czuję się otulona tym zapachem niczym miękkim aksamitem.Nie powiem Wam gdzie możecie nabyć tę wodę toaletową.

Pytajcie w o nią w Biolanderze.

Być może, że zapachy od Provence et Nature zagoszczą w ofercie Biolandera. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie... Będzie mi miło przeczytać. Jeśli chcesz zapytać - pytaj. Chętnie odpowiem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...