22 listopada 2011

Mydlane aniołki, misie, kaczuszki ...

Marsylskie mydło to nie tylko duża klasyczna zielona kostka, na którą spoglądamy... no cóż często niezbyt przychylnie. Abyśmy polubili marsylskie naturalne mydła, producenci wzbogacają je przeróżnymi wyciągami z ziół i roślin (pisałam o mydle marsylskim z algami), olejkami eterycznymi. Mydła przybierają także różne kształty i barwy. Zdobią je napisy i wytłączane aplikacje.

La Maison du Savon de Marseille ma swojej ofercie urokliwe mydełka fantazyjne.

Jest biały aniołek, zielona żabka, żółta kaczuszka, niebieski delfinek. Są misie, rybki, myszki, motylek.

Mydełka jak na klasyczne mydło marylskie przystało wykonane jest z oleju palmowego. Wzbogacono je masłem karite i olejem arganowym. Zapachy mydełkom nadały olejki eteryczne.

Biały aniołek pachnie słodko wiciokrzewem. Różowy miś urzeka truskawkowym zapachem. Żółta kaczuszka pachnie dojrzałymi cytynami.
Te małe fantazyjne mydełka mają w sobie dużo uroku.


Żołta kaczuszka przekonała pewną bardzo młodą damę, że codzienna kąpiel jest przyjemnością. Dziewczynka polubiła codzienne wieczorne mycie, z którym wcześniej były problemy. Dzieci bardzo lubią kąpiele z takimi mydełkami. Kąpiel staje się zabawą.

Różowy miś nawet dorosłych potrafi przenieść w beztroski świat dzieciństwa.

Biały aniołek mnie osobiście uwiódł słodkim zapachem. Leży w jakiejś szufladzie i roztacza swoją ciepłą, słodką woń wiciokrzewu.

Zbliżają się mikołajki. Fantazyjne mydełka spodobają się nie tylko dzieciom. Dorosłym także dadzą dużo radości. Takiej dziecięcej radości, którą z biegiem lat gdzieś gubimy. Każde mydełko zapakowane jest w kolorowy woreczek z organzy.


Aniołki, misie i inne mydlane zwierzątka do nabycia w Biolanderze.
Z moim kodem rabatowym ep-0882 – 5 % taniej!


1 komentarz:

Zostaw ślad po sobie... Będzie mi miło przeczytać. Jeśli chcesz zapytać - pytaj. Chętnie odpowiem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...