5 lutego 2012

KEA - nowa marka w Biolanderze !

Podczas gdy my możemy odkrywać nieskończone właściwości kosmetyczne masła karité kobiety z Mali mogą poprawić chodź trochę skromne warunki swojego życia.


Taka idea przyświeca firmie Karite Europa Afryka (KEA) z siedzibą w Aix-les-Bains w Sabaudii. Firma ta jest bezpośrednim importerem i sprzedawcą masła karité pochodzącego od grupy malijskich kobiet. Kobiety zaangażowane w wytwarzanie masła karité poprawiają warunki swojego skromnego życia. Handel masłem karité pozwala na zapewnienie godziwych warunków mieszkaniowych, opieki medycznej, żywności, wody pitnej. Daje możliwość kształcenia dzieci. Pamiętajmy o tym, że Mali to jeden z najbiedniejszych krajów świata.

Kosmetyki z masłem karite marki KEA są od niedawna dostępne w Biolanderze. Znalazły swoje miejsce w tym sklepie z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest aspekt społeczny . Sprzedaż kosmetyków z masłem karité ma poprawić życie kobiet z Mali zaangażowanych w jego wytwarzanie. Drugim niewątpliwie jest jakość tych kosmetyków. Są w 100 % naturalne i biologioczne, cerytikowane przez Ecocert.
  

Wybrałam dla siebie dwa mydła z masłem karite; jedno z henną,
a drugie z miodem.

Przeczytacie o nich wkrótce.
Kosmetyki z masłem karité od malijskich kobiet do nabycia w Biolanderze!
Kupując je przyczyniacie się do walki
z ubóstem kobiet w Mali!


4 komentarze:

  1. wspaniale, że Bioleander wspomaga walkę z ubóśtwem,aż chce sie kupic:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Koniecznie wypróbuj czarne mydło dudu osun. Jest rewelacyjne, jak dla mnie idealne :)

    OdpowiedzUsuń
  3. oo tak. Bardzo mi się podoba ta idea:) Mydełka są na pewno wspaniałe i są na mojej liście zakupowej już od dawna. Jednak jeszcze z ich zakupem muszę poczekać.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie... Będzie mi miło przeczytać. Jeśli chcesz zapytać - pytaj. Chętnie odpowiem.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...